پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه تاریخ زن

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که تاریخ روی محصولات چگونه درج می شود، و شاید تمایل داشته باشید اطلاعاتی را درباره دستگاه تاریخ زن پیدا کنید. در این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع دستگاه تاریخ زن آشنا شوید.

برای درج کردن تاریخ دو روش کل وجود دارد، اولین روش حک کردن تاریخ روی محصولات است و دومین روش چاپ کردن تاریخ است. برای هر کدام از این روش ها دستگاه تاریخ زن جداگانه ای تولید شده است.

 

دستگاه تاریخ زن

 

به طور مثال دستگاه تاریخ زن چاپ حرارتی، دستگاه تاریخ زن لیبل و یا دستگاه تاریخ زن اتیکت از انواع آن است که بیشترین فروش را در بین تولید کنندگان محصولات و یا فروشگاه ها دارند.

من در این مطلب قصد دارم شما را با یکی از معروف ترین و پرفروش ترین دستگاه تاریخ زن که در فروشگاه های سراسر ایران مورد استفاده قرار میگرید آشنا کنم. این دستگاه در کشور ایتالیا تولید شده است و با نام تجاری Blitz به فروش می رسد.

از دستگاه تاریخ زن Blitz برای چاپ اعداد بر روی اتیکت کاغذی استفاده میشود، روش کار با آن خیلی راحت بوده و به خاطر نرم و روان بودن آن میتوانید سرعت بالایی را در کار داشته باشید، بدین معنی که در هر ثانیه 2 اتیکت را میتوانید چاپ کنید و بر روی محصولات  خود بچسبانید.

به همین دلیل است که در فروشگاه های بزرگ مانند فروشگاه رفاه و شهروند نیز از دستگاه تاریخ زن Blitz استفاده می شود. چرا که تعداد محصولات در این فروشگاه ها زیاد است و درج

اتیکت تاریخ یا قیمت روی محصولات می بایست با سرعت بالایی انجام شود.

 

نمایندگی دستگاه شماره زن بلیتز  ، برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین قیمتها و خرید آنلاین دستگاه قیمت زن با ما در ارتباط باشید .

دفتر فروش تهران : ۰۲۱۲۲۳۷۸۰۵۸ | ۰۹۳۶۴۲۳۳۵۴۵