پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

برای اطلاع از نظرات  و بخش پرسش و پاسخ کاربران Blitz  بروی تصویر زیر کلیک بفرمایید.

 

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

بهترین دستگاه قیمت زن چه خصوصیاتی دارد؟

مشتریان گرامی Blitz امروز میخوایم در مورد شرایط بهترین دستگاه قیمت زن (اتیکت زن) موجود در بازار ایران چند نکته رو یاداوری کنیم :

از نظر اقتصادی و تجاری بهترین دستگاه اتیکت زن دستگاهی است که بر اثر مرور زمان و استفاده از آن لوازم و اجزای تشکیل دهنده آن خورده و یا مستهلک نشود ، به همین دلیل میبایست دستگاهی را انتخاب نماییم که جنس اجزای تشکیل دهنده آن از مواد سخت و صنعتی تر باشد ، از این رو شرکتهای معتبر خارجی بر آن شدند تا از فلز و جنس  پلاستیک مناسبی در دستگاه قیمت زن ( اتیکت زن) blitz استفاده نمایند .

  • بهترین دستگاه قیمت زن موجود در بازار ایران دستگاه قیمت زن blitz میباشد که با جنس چرخ دنده فلزی عمر بالایی در اثر استفاده مداوم دارد و به مرور زمان این چرخ دنده دچار خوردگی و از بین رفتن نمیشود.

  • بخش دیگر دستگاه قیمت زن که میبایست کیفت مناسبی داشته باشد جنس دسته دستگاه قیمت زن (اتیکت زن) میباشد ، این دسته فشار زیادی را با توجه به قدرت بدنی افراد استفاده کننده تحمل میکند از این رو جنس این بخش از دستگاه میبایست از نوعی پلاستیک فشرده نشکن باشد که در اثر فشار دست دچار شکستگی و ترک نشود ، دستگاه قیمت زن blitz موجود از جنس پلاستیک درجه 1 و متریال با کیفیت تشکیل شده است که در اثر فشار کاربر دچار هیچگونه شکستگی نخواهد شد.

  • بخش بعدی دستگاه قیمت زن قسمت فنرهای موجود در دسته دستگاه میباشد که میبایست از فلز با قدرت انعطاف بالا تولید شود این فلز این قابلیت را دارد که در اثر استفاده مداوم قابلیت فنری خود را از دست میدهد و دسته دستگاه اتیکت زن دچار هرز شدگی یا غیر قابل استفاده میشود از این رو سازندگان دستگاه قیمت زن (اتیکت زن ) blitz بر این شدند تا از جنس فنر با کیفیت و درجه یک در دسته این دستگاه استفاده نمایند تا در اثر استفاده مداوم حالت فنری خود را از دست ندهد و دستگاه دچار هرز شدگی نشود.

  •  بخش بعدی دستگاه قیمت زن که باید دارای کیفتی مناسب باشد جنس رول قیمت زن میباشد که میبایست از کیفیت و استهکام و چسبندگی لازم برخوردار باشد ، رول دستگاه قیمت زن blitz رول های ترک میباشد که با چسبندگی فوق العاده مانع از به هدر رفتن رول شما به مرور زمان و استفاده مداوم از این اتیکت ها میشود. رول دستگاه قیمت زن از منظر دیگر هم مورد بررسی قرار میگیرد و آن چاپ بروی رول قیمت زن میباشد که بایستی از کیفیت لازم جهت رنگ پذیری برخوردار باشد و رنگ جوهر دستگاه قیمت زن را به مرور محو نکند. رول های ترک دستگاه قیمت زن blitz این قابلیت را دارد که تا پایان طول عمر آن اتیکت رنگ و چسبندگی خود را حفظ نماید.

 

 

در آخر ضرب المثلی را از انگلیسی ها برایتان شرح میدهیم :

مردم انگلیس ضرب المثلی دارند که میگوید : " ما آنقدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم"

منظور از این ضرب المثل این است که خرید جنس ارزان و بی کیفیت چینی تنها فقط پول شما را به هدر میدهد و هیچ ارزش اقتصادی دیگری ندارد . دستگاههای قیمت زن چینی با کیفیت نا مناسب و متریال درجه 3 و 4 استحکام مناسبی نداشته و به مرور زمان دچار فرسودگی و خرابی میشوند ، از این رو افرادی که از دستگاههای قیمت زن چینی استفاده میکنند هر ماه باید دستگاه خود را عوض کنند و دستگاه جدید بخرند و این کار سرمایه و وقت آنها را از بین خواهد برد.

 

امید واریم که این متن راهنمای مناسبی جهت خرید دستگاه قیمت زن به شما ارائه کرده باشد، به امید موفقیت شما در تجارت و کسب کارتان.