پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه اتیکت زن تفنگی کولا کره ای

ماشین دوخت و دستگاه تگ زن کولا چیست و چگونه کار میکند؟

ماشین دوخت کره ای کولا دستگاهی با کیفیت جهت نصب کارت و اتیکت به البسه و کفش و ... میباشد ، دستگاه تگ زن کولا با توجه به کیفیت بالای ساخت در دسته ماشین های درجه یک مجموعه بلیتز به حساب میآید .

نکته جالبی که شاید نظر شما خریداران محترم را جلب کرده باشد این است که اتیکت زن کولا از نظر شکل ظاهری شبیه دستگاه تگ زن موتکس باشد که در پاسخ باید به شما بگوییم بله به این صورت است اما از نظر کیفیت یک لول بالاتر از دستگاه موتکس میباشد و از روانی بیشتر دسته تگ زن و سوزن بهتر استفاده شده است .

اتیکت زن کولا در رنگبندی های جذابتری از موتکس تولید و عرضه میشود که این امر فروش بالاتر این محصول را نسبت به مدلهای دیگر تگ زن در بر دارد .

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه تگ زن کولا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

   02122378058  - 09364233545

سفارشات بالای 25 دستگاه به صورت رایگان در شهر تهران ارسال خواهد شد.

 

ویدئو عملکرد دستگاه تگ زن Tag Gun

 

قیمتهای دستگاه تگ زن تفنگی کولا و ملزومات :

  • قیمت تگ زن تفنگی کولا (Kola) :   لطفا تماس بگیرید 
  • خشاب پلاستیکی دستگاه (یک بسته شامل  5 هزار عدد خشاب - نخ پلاستیکی تگ زن) : لطفا تماس بگیرید 
  • خشاب نخ پلاستیکی قلاب دار (یک بسته شامل 5 هزار عدد نخ قلاب دار - نخ قلابدار تگ زن ) :لطفا تماس بگیرید 
  • سوزن دستگاه تگ زن تفنگی (هر عدد سوزن) : لطفا تماس بگیرید 

 

برای خرید آنلاین تگ زن کولا مبالغ را از لیست فوق محاسبه و از طریق درگاه سمت راست صفحه پرداخت بفرمایید و سپس فرم زیر را تکمیل نمایید.