پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه لیبل زن

از دستگاه لیبل زن برای درج کردن متن بر روی لیبل های پلاستیکی با قطر و جنس مخصوص استفاده می شود.

متنی که توسط دستگاه لیبل زن میتوان درج کرد شامل تمام حروف انگلیسی و اعداد از 0 تا 9 است. در واقع عملیاتی مانند تایپ دونه به دونه حرف و عدد بر روی لیبل انجام میشود و بدین صورت میتوان هر نوشته یا عددی را بدون محدودیت بر روی لیبل درج کرد.

 

دستگاه لیبل زن 

 

عملیات درج اعداد و حروف بر روی لیبل توسط دستگاه لیبل زن نوعی حکاکی محسوب میشود و نباید آن را با چاپ متن اشتباه گرفت. چرا که حکاکی باعث میشود متن درج شده بر روی لیبل برجسته شده و از دوام و زیبایی بیشتری برخوردار شود.

دلیل اصلی اینکه از حکاکی در عملیات درج متن توسط دستگاه لیبل زن استفاده میشود این است که تحت شرایط جوی و محیطی این متن پاک نشده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشار و آب و خاک پیدا میکند. این درحالی است که اگر این متن را چاپ میکردیم خیلی زودتر پاک می شد.

بهترین دستگاه لیبل زن در حال حاضر توسط کشور آمریکا با برند DYMO تولید و عرضه شده است، کار کردن با این دستگاه بسیار راحت است و همانطور که در عکس دستگاه لیبل زن DYMO مشاهده میکنید با چرخاندن فلش به سمت حرف و عدد مورد نظر و در نهایت فشار یک دکمه میتوان آن را بر روی لیبل حک کرد.

رول یا همان لیبل هایی که همراه با این دستگاه به فروش می رسد به طول 3 متر است و با خرید هر دستگاه لیبل زن دایمو میتوانید 10 عدد از این رول ها را تحویل گرفته و مورد استفاده قرار بدهید.

 

نمایندگی دستگاه لیبل زن DYMO  ، برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین قیمتها و خرید آنلاین دستگاه لیبل زن با ما در ارتباط باشید .

دفتر فروش تهران : ۰۲۱۲۲۳۷۸۰۵۸ | ۰۹۳۶۴۲۳۳۵۴۵