پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

قیمت دستگاه لیبل زن

در این مطلب با ما همراه باشید تا از مناسبترین قیمت دستگاه لیبل زن مطلع شده و با بهترین دستگاه لیبل زن که در حال حاضر تولید و عرضه شده است بیشتر آشنا شوید. 

قیمت دستگاه لیبل زن به عواملی مانند سایز دستگاه لیبل زن و سایز لییل به کار رفته در آن بستگی دارد. بدین معنی که هر چه قدر اندازه دستگاه لیبل زن و لیبل به کار رفته در آن بزرگ باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

قیمت دستگاه لیبل زن 

 

اما مناسبترین قیمت دستگاه لیبل زن مربوط به یک برند آمریکایی با نام دایمو (DYMO) است که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت بسیار بالایی نیز دارد و از اندازه استانداردی نیز برخوردار است.

رولهای لیبل که همراه با این دستگاه به فروش می رسد به تعداد 10 عدد است که در رنگ بندی های زیبا (قرمز – آبی – مشکلی) عرضه شده است و هر رول طولی به اندازه 3 متر دارد. که تعداد این رولها روی مناسب بودن قیمت دستگاه لیبل زن تاثیر زیادی دارد.

اما اگر بخواهیم نکاتی درباره نحوه عملکرد دستگاه لیبل زن ذکر کنم باید به این نکته اشاره کنم که دستگاه لیبل زن در واقع عملیات حکاکی روی لیبل را انجام می دهد و به وسیله آن میتوانید تمامی حروف و عداد انگلیسی را به صورت نامحدود روی لیبل حک کنید، علت استفاده از عملیات حکاکی به جای چاپ اعداد و حروف این است که بر اثر عوامل محیطی مانند فشار، خاک وآب ماندگاری بیشتری داشته باشد.

  

نمایندگی دستگاه لیبل زن DYMO  ، برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین قیمتها و خرید آنلاین دستگاه لیبل زن با ما در ارتباط باشید .

دفتر فروش تهران : ۰۲۱۲۲۳۷۸۰۵۸ |