پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه شماره زن

در این مطلب با نحوه چاپ اعداد بر روی اتیکت و روند کار با دستگاه شماره زن آشنا خواهید شد.

همانطور که میدانید برای درج کردن شماره هایی که میتواند نشانگر قیمت محصولات و یا یک تاریخ باشد نیاز به اتیکت های کوچک داریم که بعد از چاپ کردن شماره ها، آن اتیکت ها را بر روی محصولات بچسبانیم. برای چاپ کردن شماره ها از دستگاهی مانند دستگاه شماره زن یا همان دستگاه اتیکت زن استفاده می شود.

 

دستگاه شماره زن

 

بهترین و پر طرفدارترین دستگاه شماره زن در کشور ایتالیا و با برند Blitz تولید و عرضه می شود. در ایران نیز این برند فروش بالایی را به خود اختصاص داده است و در فروشگاه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 

روند کار با دستگاه شماره زن Blitz به این صورت است که از طریق شمارنده ای که در بالای دستگاه تعبیه شده است، میتوانید ارقام مورد نظر را تعیین کنید تا اعداد مورد نظر را بر روی اتیکت ها بچسبانید. برای انجام این کار می بایست چرخ دنده ای که در سمت راست دستگاه وجود دارد را به بیرون کشیده و بعد می چرخانیم، به این صورت میتوانیم عدد مورد نظر را انتخاب کنیم.

برای تغییر اعداد در ردیف ها مختلف باید چرخ دنده دستگاه شماره زن را چند بار به بیرون بکشیم. به طور مثال برای تغییر عدد در ردیف اول، چرخ دنده را یک بار به بیرون میکشیم و برای تغییر عدد در ردیف دوم، چرخ دنده را دو بار به بیرون میکشیم. همین روند را باید در ردیف های بعدی نیز تکرار کنیم. در نهایت دکمه دستگاه را فشار میدهیم تا شماره ها روی اتیکت چاپ شود.

 

نمایندگی دستگاه شماره زن بلیتز  ، برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین قیمتها و خرید آنلاین دستگاه قیمت زن با ما در ارتباط باشید .

دفتر فروش تهران : ۰۲۱۲۲۳۷۸۰۵۸ | ۰۹۳۶۴۲۳۳۵۴۵