پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه پرفراژ

برای درک بهتر کارایی و نحوه عملکرد دستگاه پرفراژ لازم میدانیم تا ابتدا توضیحاتی درباره واژه پرفراژ ذکر کنیم،  در ادامه کارایی آن را با هم بررسی کرده و در نهایت بهترین دستگاه پرفراژ را معرفی خواهیم کرد.

پرفراژ perforage در واقع یک کلمه فرانسوری است که البته تلفظ صحیح فرانسوی آن perfe(o)raž هست، به معنی سوراخ هایی در یک خط و به صورت متوالی که بر روی کاغذ درج میشود تا بتوان آن کاغذ را از ناحیه پرفراژ شده به راحتی جدا نمود.

 

دستگاه پرفراژ

معنی دیگر این واژه به معنی خود دستگاه پرفراژ هست و اشاره مستقیم به دستگاهی دارد که با یک ابزار مانند شانه میتواند این سوراخ ها را بر روی کاغذ ایجاد کند تا پرفراژ بر روی کاغذ درج شود.

البته در بعضی از سایتها و منابع دیگر ذکر شده است که واژه پرفراژ برگفته شده از لغت انگلیسی perforator است که به معنی سوراخ کردن یا سوراخ کن آورده شده است.

امروزه پرفراژ را بر روی برگه چک، کتاب، دفتر و ورقه های مقوایی جعبه های بسته بندی درج می کنند، به طوری به یکی از نیازهای صنعت بسته بندی تبدیل شده است.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با یک دستگاه پرفراژ کم حجم، سبک، کاربردی و مقاوم آشنا کنیم که در ایران توسط گروه بلیتز عرضه می شود. توسط این دستگاه میتوان علاوه بر عملیات پرفراژ، 4 عمل مختلف دیگر مانند ایجاد خط تا بر روی برگه، دالبر برگه، کات کردن برگه و گوشه گرد کن برگه را انجام داد.

دستگاه پرفراژ

بیشترین فروش دستگاه پرفراژ مربوط می شود به عکاسی ها - دفاتر فنی - ادارات، شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی و... این دستگاه به دلیل حجم و وزن کم، کارایی زیاد و قیمت مناسبی که دارد توانسته است روز به روز جای خود را در مکان های مختلف باز کرده و فروش بالایی را به خود اختصاص می دهد.

 

نمایندگی دستگاه پرفراژ بلیتز ، برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین قیمتها و خرید آنلاین دستگاه پرفراژ با ما در ارتباط باشید .

دفتر فروش تهران : ۰۲۱۲۲۳۷۸۰۵۸ | ۰۹۳۶۴۲۳۳۵۴۵