پرداخت آنلاین مبلغ

برای پرداخت آنلاین وجه دستگاه بروی تصویر زیرکلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل بفرمایید.

 

دستگاه تگ زن موتکس

همکاران و مشتریان گرامی لطفا برای دریافت آخرین اطلاعات و تخفیفات ویژه دستگاه قیمت زن Blitz تلگرام خود را آپدیت و از طریق لینک فوق در کانال تلگرام  با ما همراه باشید...

برچسبهای مفید

دستگاه قیمت زن ، قیمت زن Blitz ، دستگاه اتیکت زن،رول دستگاه قیمت زن،رول اتیکت زن،رول ترک،نمایندگی دستگاه قیمت زن،دستگاه Blitz،قیمت زن، دستگاه درج قیمت ، انواع رول دستگاه قیمت زن,اتیکت زن اجناس,قیمت زن لباس,اتیکت زن داروخانه,قیمت زن داروخانه,دستگاه اتیکت,اتیکت,دستگاه بارکد زن,بارکد زن اجناس,تعویض رول قیمت زن,تگ زن,تگ لباس,خشاب تگ زن,سوزن تگ زن,تگ لباس,تگ زن کره ای,تگ زن موتکس,motex,tag gun,gun tag,دستگاه چسب قطع کن,چسب قطع کن,دستگاه تگ زن,تگ زن موتکس,لیبل زن,شماره انداز اتوماتیک,شماره زن اتومات,دستگاه تگ کن,تگ لباس,تگ زن لباس,تگ,نخ تگ زن,نخ پلاستیکی تگ زن,نخ تگ,نخ,تیر تگ زن,تیر تگ,سوزن تگ زن,نخ پلاستیکی,تفنگ نخ زن,نخ دستگاه تفنگی,نخ زن پرده,دستگاه نخ زن پرده,نخ زیر پرده,دستگاه نخ پرده,تفنگ تگ زن

دستگاه پرفراژ

برای درک بهتر کارایی و نحوه عملکرد دستگاه پرفراژ لازم میدانیم تا ابتدا توضیحاتی درباره واژه پرفراژ ذکر کنیم،  در ادامه کارایی آن را با هم بررسی کرده و در نهایت بهترین دستگاه پرفراژ را معرفی خواهیم کرد.

پرفراژ perforage در واقع یک کلمه فرانسوری است که البته تلفظ صحیح فرانسوی آن perfe(o)raž هست، به معنی سوراخ هایی در یک خط و به صورت متوالی که بر روی کاغذ درج میشود تا بتوان آن کاغذ را از ناحیه پرفراژ شده به راحتی جدا نمود.

 

دستگاه تاریخ زن

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که تاریخ روی محصولات چگونه درج می شود، و شاید تمایل داشته باشید اطلاعاتی را درباره دستگاه تاریخ زن پیدا کنید. در این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع دستگاه تاریخ زن آشنا شوید.

برای درج کردن تاریخ دو روش کل وجود دارد، اولین روش حک کردن تاریخ روی محصولات است و دومین روش چاپ کردن تاریخ است. برای هر کدام از این روش ها دستگاه تاریخ زن جداگانه ای تولید شده است.

 

دستگاه شماره زن

در این مطلب با نحوه چاپ اعداد بر روی اتیکت و روند کار با دستگاه شماره زن آشنا خواهید شد.

همانطور که میدانید برای درج کردن شماره هایی که میتواند نشانگر قیمت محصولات و یا یک تاریخ باشد نیاز به اتیکت های کوچک داریم که بعد از چاپ کردن شماره ها، آن اتیکت ها را بر روی محصولات بچسبانیم. برای چاپ کردن شماره ها از دستگاهی مانند دستگاه شماره زن یا همان دستگاه اتیکت زن استفاده می شود.

 

دستگاه قیمت زن swing

با مطالعه این مطلب با برندهای مختلف دستگاه قیمت زن مانند دستگاه قیمت زن swing آشنا شده و بهترین برندی که در حال حاضر وجود دارد را خواهید شناخت.

همانطور که قبلا گفته شد، دستگاه قیمت زن در کشورهای مختلف و با برندهای مختلفی تولید و عرضه شده است، از انواع این برندها میتوان به دستگاه قیمت زن swing ، دستگاه قیمت زن open ، دستگاه قیمت زن یوروبل eurobel ، دستگاه قیمت زن اسمارت smart و دستگاه قیمت زن Blitz اشاره کرد.

 

قیمت دستگاه لیبل زن

در این مطلب با ما همراه باشید تا از مناسبترین قیمت دستگاه لیبل زن مطلع شده و با بهترین دستگاه لیبل زن که در حال حاضر تولید و عرضه شده است بیشتر آشنا شوید. 

قیمت دستگاه لیبل زن به عواملی مانند سایز دستگاه لیبل زن و سایز لییل به کار رفته در آن بستگی دارد. بدین معنی که هر چه قدر اندازه دستگاه لیبل زن و لیبل به کار رفته در آن بزرگ باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

دستگاه لیبل زن

از دستگاه لیبل زن برای درج کردن متن بر روی لیبل های پلاستیکی با قطر و جنس مخصوص استفاده می شود.

متنی که توسط دستگاه لیبل زن میتوان درج کرد شامل تمام حروف انگلیسی و اعداد از 0 تا 9 است. در واقع عملیاتی مانند تایپ دونه به دونه حرف و عدد بر روی لیبل انجام میشود و بدین صورت میتوان هر نوشته یا عددی را بدون محدودیت بر روی لیبل درج کرد.

 

دستگاه قیمت زن جولی 

دستگاه اتیکت زن دستی و یا همان دستگاه قیمت زن کالا با برندهای مختلفی مانند دستگاه قیمت زن جولی ، دستگاه قیمت زن Blitz ، دستگاه قیمت زن open ، دستگاه قیمت زن یوروبل eurobel ، دستگاه قیمت زن اسمارت smart و مدل های دیگر تولید و عرضه شده است.

سوال اینجاست که کدامیک از این برندها و مدل ها کارایی و کیفیت بالاتری نسبت به مابقی دستگاه ها دارد؟ در حال حاضر رقابت زیادی بین برند Jolly و Blitz وجود دارد اما دستگاه قیمت زن ارزان Blitz توانسته فروش بالاتری را نسبت به دستگاه قیمت زن جولی به خود اختصاص دهد.

 

دستگاه قیمت زن ارزان 

اگر قصد خرید دستگاه قیمت زن ارزان را دارید، ما در این مقاله یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه قیمت زن ارزان که در بازار جهانی فروش بالایی را به خود اختصاص داده است را معرفی می کنیم.

این دستگاه با برند Blitz معرفی و عرضه شده است و امکاناتی که در آن به کار رفته است میتواند جوابگوی تمام نیازهای کاربران باشد. از مشخصات مهم دستگاه قیمت زن ارزان بلیتس راحتی عملکرد و سرعت بالای این دستگاه است. برای درک بهتر سرعت عملکرد دستگاه قیمت زن Blitz باید بگویم که در هر ثانیه میتوانید 2 برچسب را بر روی محصولات بچسبانید. یعنی در هر دقیقه 120 برچسب قیمت روی محصولات قرار میگرد.